• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Вухочистки

Сортування:

Товарів на сторінці

Вухо - це орган слуху, який представляє складну структуру. Вухо, як і будь-який орган в нашому тілі, потребує ретельного догляду і гігієни. Вушні палички - один з атрибутів по догляду за вухами, але застосування їх повинно бути дуже акуратним, з їх допомогою очищають тільки зовнішню частину вуха.

 

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує купити недорого ватяні палички, які стануть вам корисні не тільки при турботі про вуха, а й в інших побутових ситуаціях. Їх застосовують зовнішньо, щоб видалити вологу в складках шкіри, в області носа і вух, в складках між пальцями, при нанесенні зеленки або йоду, активно використовують в косметології. Підставою є дерев'яна або пластмасова паличка, обидва краї якої зафіксовані м'якою ватою. Вата - 100% бавовна, не алергенна, вибілена без використання хлору. Палички універсальні і прості у використанні.

 

Ватяні палички можна купити оптом, продаж здійснюється від однієї упаковки, в упаковці 24 пакети по 100 шт. Для оптових покупців у нас передбачена система знижок і цікавих пропозицій.

 

Відвідайте інтернет магазин Fromfactory і ознайомтеся з великим переліком нашої продукції, яка обов'язково буде для вас корисною!