• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Жироуловлювачі

Сортування:

Товарів на сторінці

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує купити недорого захисний екран від бризок. Він дозволяє зберегти кахель та кухонні меблі в чистоті в процесі приготування їжі. Захисний екран від бризок забезпечить вашу безпеку від опіку розпеченою олією та збереже одяг від забруднення. Невигадлива кришка сітка допомагає втримати розжарені бризки під час смаження, добре пропускає повітря і забезпечує повноцінний режим смаження. Легко миється.

Кришка жироуловлювача виготовлена ​​з харчової пластмаси, яка досить поширена в наш час. Цей синтетичний матеріал, що отримується з різних полімерів, має властивості хорошої тепло та електроізоляції, має відмінну антикорозійну стійкість, високу зносостійкість і міцність.

Жировловлювач можна дешево купити в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Вашій увазі пропонуються сітки з боковою та верхньою ручкою. Діаметр виробу 29 див.

Екран від бризок можна купити оптом, при цьому ви отримуєте додаткові знижки та стаєте учасником цікавих пропозицій. Зробіть своє замовлення і ми оперативно доставимо його до будь-якої точки України.