• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Тримачі скатертини

Сортування:

Товарів на сторінці

Тримачі для скатертини - комфорт за доступною ціною

Досвідчені господині люблять, щоб стіл був бездоганний. Тонкі шовкові скатертини часто ковзають, можуть падати і м'яти. Особливо, якщо вечеря на дворі, і постійний вітер заважає нормально накрити на стіл. Тримачі для скатертини допоможуть вирішити цю проблему. Недорогі, але практичні деталі фіксують її і при цьому залишаються непомітними.

Для чого потрібні тримачі?

Вони з'явилися на ринку зовсім недавно, але стрімко набирають популярності. Використовуються в побуті щодня, а на свята просто незамінні. Господиня може бути впевнена, що сервіровку столу не зіпсує крива лінія скатертини. Бездоганний вигляд залишиться до кінця вечора, незалежно від того, скільки і які страви будуть подаватися.

Затиск тримачів для скатертини - практична річ, має ряд переваг:

  1. ціна дріб'язкова, всього кілька гривень; покупка не вплине на сімейний бюджет;
  2. проста конструкція забезпечує легкість використання, досить розкласти по контуру столу і зафіксувати;
  3. природна забарвлення робить деталь практично невидимою, вона не кидається в очі і не впливає на загальний ансамбль на столі;
  4. кріплення виконані зі сталі, це забезпечує надійність і довговічність конструкції.

Використовувати один і той же тримач можна на кілька столів. Вони легко знімаються, це може зробити господиня самостійно без сторонньої допомоги.

Купити тримачі за доступною ціною

Затискачі для скатертини можна придбати в інтернет-магазині. У наборі розміщено 4 штуки, досить для кріплення на декількох столах одночасно. Рекомендовані для домашніх умов. Доцільно використовувати на відкритих територіях і терасах. Це додасть комфорт і відчуття затишку, ніщо не буде заважати відпочивати за столом, навіть у вітряну погоду. При гуртовому замовленні можна заощадити, отримати такі важливі деталі по копійчаної ціною.