• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Станки для гоління

Сортування:

Товарів на сторінці

Давно перевірений спосіб для видалення небажаних волосків на тілі - це гоління, і кращий помічник в цій процедурі - бритва.

Інтернет магазин Фромфекторі представляє великий вибір станків для гоління, які мають позитивні технічні характеристики. Вашій увазі представлені наступні види:

верстати одноразові і багаторазові

з металевою та пластмасовою ручкою

в футлярі і з зручною підставкою

т-образні і зі змінними касетами

Класичні т-образні верстати користуються великою популярністю, незважаючи на цілий ряд новинок для гоління. Існує навіть клуб любителів т-образних верстатів. Верстати бувають з відкритим і з закритим гребенем, розбираються на дві або ж на три частини: рукоятка і голова, що складається з однієї або двох пластин. На голові є пластина зі штирем, на якому розміщується лезо. Якість гоління багато в чому залежить від того, під яким кутом розташовується лезо, і на скільки велика його відкрита частина. Все це впливає і на агресивність гоління, тобто більш гладкий ефект. Бажано мати кілька варіантів верстатів для агресивного і м'якого гоління. Представлені моделі відрізняються не тільки рівнем агресивності, а й ручкою:

металеві

пластмасові

поліровані

рифлені

довгі

короткі

Тут вирішите самі, які варіанти вам більш зручні.

Купити недорого верстат для гоління можна в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Виберіть вподобану модель і натисніть клавішу «зробити замовлення». Зроблений замовлення буде доставлений в короткі терміни в будь-яку точку України. Оптових покупців чекають цікаві пропозиції і додаткові знижки.

Пропонуємо вам відразу ж купити леза для гоління верстатів модель LEZ, виробництва Китай. Лезо виконане з нержавіючої сталі, рівно ковзає по шкірі, і ніжно видаляє непотрібні волоски, не залишаючи при цьому порізів.

Фромфекторі піклується про вас!