• У кошику 0 товарів

  на суму 0.00 грн

  До оптової ціни залишилося: 2000.00 грн.

Маски медичні. Пов'язки

Сортування:

Товарів на сторінці

Наскільки ефективні та потрібні одноразові медичні маски
Під час епідемій застудних та респіраторних захворювань лікарі рекомендують носити медичні маски. Ці вироби закривають рот та ніс людини. Вони допомагають захиститися від зараження хворобами, що передаються повітряно-краплинним шляхом. Бувають різних видів, але виконують однакові функції.

При яких захворюваннях ефективні одноразові вироби
Медичні одноразові маски призначені захисту дихальних шляхів від інфекцій. Вони ефективні за таких захворювань:

 • краснуха;
 • кір;
 • ГРВІ;
 • вітряна віспа;
 • ангіна;
 • туберкульоз;
 • кашлюк;
 • паротит.

Найчастіші симптоми цих хвороб – кашель, чхання. За таких ознак лікарі рекомендують носити медичні маски, т.к. саме в цей момент виділяється мокротиння, і можливе зараження здорової людини. Збудники інфекції можуть поширюватися на відстань 1,5-2 метри. Є ймовірність, що невелика кількість мікробів потрапить у навколишнє середовище та при диханні. Тому хворому бажано носити медичну пов'язку.

При носінні маски здоровою людиною, є велика можливість захворіти, т.к. мікроби здатні проникати через неї і накопичуватися на внутрішній стороні виробу.

Види одноразових масок
Медичні пов'язки бувають стерильні і немає. Перші використовуються у лікарнях медпрацівниками та лаборантами. Вони вимагають регулярної заміни, т.к. згодом втрачають свої властивості. При тривалому носінні того самого виробу є ризик повторного самозараження та передачі інфекції іншим, тому що на ньому накопичується велика кількість мікробів.

Нестерильні медичні маски застосовуються звичайними людьми, щоб запобігти поширенню інфекцій.

Медичні пов'язки складаються з 2-3 шарів та фільтра. Існують спеціальні маски для хірургів. Вони мають протирідинний шар, який захищає від біологічних рідин пацієнтів. Вироби використовуються лише у лікарнях.

Медичні маски бувають дорослі та дитячі. Не можна купити маленькій дитині виріб для дорослого. Воно нещільно прилягатиме до обличчя, а значить, не захистить від інфекцій. Дитячі маски виготовляють із гіпоалергенних матеріалів.

Найчастіше в аптеках можна придбати звичайні неткані маски. Їх мають носити хворі люди. Вони затримують частки слини, де знаходяться патогенні мікроорганізми. Здорових людей вони захищають погано. Кріпляться в обличчя за допомогою петель або зав'язок.

Правила використання пов'язок
Захисними масками потрібно користуватися правильно. Тільки так вони будуть ефективні.

Медичний виріб необхідно міняти кожні 2-3 години. Використану маску утилізують. Її не можна давати носити іншим або надягати повторно самому.
Пов'язку небажано застосовувати постійно. На свіжому повітрі його можна знімати.
У закритому приміщенні хвора людина повинна бути в масці і не забувати своєчасно її міняти.
Пов'язку потрібно надягати так, щоб вона закривала підборіддя, рот, ніс, а також щільно прилягала до обличчя.
Знімати виріб необхідно за зав'язки, не торкаючись зовнішньої та внутрішньої поверхні виробу.
Після заміни потрібно добре помити руки з милом.
Варто пам'ятати, що стерильні та нестерильні медичні маски мають низький рівень захисту порівняно з респіраторами. Тому, щоб досягти максимальної ефективності виробу, потрібно дотримуватися правил використання.

Де придбати одноразові маски
Купити медичні маски можна у будь-якій аптеці. Якщо людині знадобиться велика кількість, їх вигідніше замовити на сайті компанії за оптовими цінами. Це можна зробити, не виходячи з дому, а за кілька днів отримати якісний товар.

Потрібно пам'ятати, що захищають медичні маски не від усіх хвороб і лише за умови правильного використання.