• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Силіконові стрижні для пістолетів

Сортування:

Товарів на сторінці

Силіконові палички і термопістолети дуже актуальні у любителів ручного творчості. Багато сучасні види рукоділля не можуть обійтися без використання клейових стрижнів. В даний час їх застосування настільки багатогранно і багатофункціональне, що важко навіть уявити, як ми раніше без них обходилися.

 

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує недорого купити силіконові палички для Термопістолет. Вашій увазі представлені палички прозорого кольору, це найбільш поширений варіант, який прекрасно підійде для будь-якого матеріалу. Довжина палички 20 см., Діаметр 1,1 см і 0,7 см.

 

Використовуючи силіконові палички, ви зможете склеїти різні деталі:

зі скла

дерева

тканини

шкіри

пластмаси

кераміки

картону

 

Перераховані можливості силіконових паличок і термопистолета говорять про актуальність цього кошти не тільки в рукоділлі, але і в повсякденних побутових умовах.

 

Купити недорого силіконові палички ви можете, не виходячи з дому. Зробіть замовлення на сайті нашого магазину, і ми доставимо його в будь-яку точку України. Замовлення здійснюється від 1 кг, в кілограмі 37 шт. Так само в нашому магазині ви можете купити термопіслотет, який за своїми технічними даними ідеально підходить для використання силіконових паличок.

 

Оптовий замовлення автоматично отримує додаткові знижки, а бажаючих співпрацювати з нами чекають цікаві пропозиції.

 

Fromfactory - надійний партнер!