• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 2000.00 грн.

Секатори

Сортування:

Товарів на сторінці

Секатор

61.74 грн

83.16 грн

Садівникам і дачникам добре знайомий такий інструмент як секатор. Він служить для обрізки гілок дерев і чагарників, хороший помічник при зборі винограду. За допомогою секатора дуже зручно формувати крону дерев і чагарників.

 

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує купити недорого секатор універсальний. Інструмент невеликий в обсязі, має легку вагу, зручний для роботи однією рукою. Секатор оснащений двома ножами, виготовленими з міцної якісної сталі, відточених в заводських умовах. Доступний діаметр різу 20 мм. Для полегшення роботи, секатор має стрічкову пружину, за допомогою якої розсуваються рукоятки паралельно один одному і ріже частина лягає на упор рівно. Всі елементи інструменту міцно тримаються і не хитаються, це полегшує процес різання і є основною умовою якості.

 

Секатор універсальний можна дешево купити в роздріб. Продаж здійснюється від однієї одиниці. Цей інструмент прослужить вам довгі роки і стане в нагоді для прищеплення дерев, для створення декоративної форми у рослин і догляду за улюбленим садом.

 

Секатори можна купити оптом за дуже вигідною ціною. Роблячи оптову покупку, ви отримуєте додаткові знижки та цікаві пропозиції.

 

Співпрацюйте і розвивайтеся разом з Fromfactory!