• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Люрекс

Сортування:

Товарів на сторінці

Люрекс – тоненька металізована нитка, виготовлена ​​з нікелевої, мідної, алюмінієвої або латунної фольги. Люрекс служить чудовою прикрасою та використовується в декоративних цілях.

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує широкий асортимент люрексу різної колірної гами. Красиву блискучу нитку можна використовувати в процесі в'язання або як декор на тканині. Люрекс додається в пряжу (найчастіше в акрил і віскозу), і виріб набуває блискуче-миготливого вигляду. Через свою жорстку конструкцію і неміцність нитка не може використовуватися самостійно. Одяг з додаванням люрексу демонструють сучасні будинки моди, використовуючи його у шапках, шарфах, ділових костюмах, вечірніх сукнях і навіть у панчохах. Одяг, декорований люрексом, набуває святкового вигляду, стає яскравим і блискучим.

Люрекс можна купити в роздріб, продаж здійснюється від одного мотка, в мотку 8 м. Можна купити упаковку з 20 кольорів. Купуйте люрекс, проявіть фантазію і зробіть звичайну річ ошатною.

Металеву нитку можна купити оптом. Зробіть своє замовлення та отримайте додаткові знижки, а також станьте учасником низки цікавих пропозицій.

Тисні клавішу «зробити замовлення» та заощаджуй свої гроші!