• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Спиці

Сортування:

Товарів на сторінці

Спиці для в'язання від Fromfactory
Спиці є інструментом, що застосовується у в'язанні для отримання речей за допомогою переплетення ниток між собою. Напевно, таке визначення дуже наукове, оскільки комусь невідомо, що являють собою спиці. Проте цей простий пристрій для в'язання потребує ретельного вибору, а також застосування. Щоб підібрати правильні спиці для в'язання, слід вивчити їх особливості.

Виготовляються дані вироби з різних матеріалів, у цьому випадку головним мірилом вибору буде особистий смак. Кожен споживач сам вирішить, які спиці влаштовують його більше: алюмінієві, сталеві, пластикові, тефлонові чи бамбукові.

Різноманітність виробів
Металеві спиці або сталеві найважчі серед інших, проте вони є найбільш стійкими до деформування і не розламуються. Якщо правильно підібрати номер таких спиць, нитка буде рухатися ними досить вільно.

Спиці з тефлоновим покриттям дуже легкі, завдяки їм нитка рухається абсолютно вільно, у деяких користувачів може з'явитися алергія на них. Спиці довгі тефлонові міцніші, у процесі в'язання не деформуються.

Спиці, виготовлені з бамбука чи пластику, серед усіх дуже легкі. Вони пурхають у руках, тому давно вважаються улюбленим інструментом більшості майстринь. Пристосування чудово підходять для в'язання речей з мохера, адже їх покриття менш гладке, на відміну від попередніх, петлям важче вислизати. Ці спиці менш міцні, ніж інші.

Зустрічаються ще спиці з алюмінію, проте вони вже належать до пережитку минулого, оскільки легко гнутися, а покриття виробів не дає вільно ковзати нитки, до того ж вимазує її.

Ще для різноманітних рукоділля застосовуються спиці різних типів: кругові на волосіні, прямі, панчішні (комплект з п'яти пристосувань, так звані спиці для в'язання шкарпеток, серветок, рукавиць, вузьких трубкоподібних елементів).

  • Прямі спиці, як правило, оснащені наконечником із пластмаси, на ньому вказаний номер. Підбираючи подібний інструмент, слідкуйте, щоб у точці з'єднання спиці та наконечника були відсутні будь-які дефекти. Інакше крайні петельки чіплятимуться, але в рукоділлі утворюються неохайні затяжки. Ще протилежні кінчики спиць повинні бути не особливо загостреними, щоб уникнути поранень у процесі в'язання. Проте дуже округлі кінці також не підходять, адже так незручно зачіпляти петельки. Допустима довжина таких пристроїв дорівнює тридцяти сантиметрам. Подібними спицями пров'язують великі та плоскі елементи (наприклад, рукави, спинку та інше).
  • Спиці металеві кругові на волосіні є 2 невеликі спиці, у яких кінчики з'єднані за допомогою шнура або волосіні. Вони застосовуються при в'язанні по колу, а також для в'язання деталей речі з великою кількістю петельок (покривало, скатертина, шаль). Підбираючи спиці металеві кругові на тросі, слід ретельно вивчити місце з'єднання волосіні (троса) з кінчиком спиці. Якщо там буде вилучено, петлі можуть чіплятися, утворюючи затяжки. Ці пристрої досить затребувані серед умілець, оскільки в'язати ними швидко і зручно.
  • Панчішні спиці є виробами з гострими кінцями з обох боків. Спиці довгі металеві виділяються серед інших відсутністю наконечників. До того ж вони досить короткі, в межах 20-25 см. Якщо ви вчитеся в'язанню, тоді можете зіткнутися з проблемами, адже через відсутність наконечників петлі можуть зісковзувати і «втікати».

І так, ми підійшли до питання, як же вибрати пристрій при такому їхньому розмаїтті?

Як підібрати та придбати виріб
Вибираючи товщину спиць, слід враховувати характеристики пристосування та манеру в'язання майстрині. Дві особи здатні пров'язати один і той же виріб однаковими пристроями, а в результаті вийдуть два різні рукоділля. Через це в схемах ніколи не вказується нумерація спиць, з урахуванням усіх характеристик пишуть там інтервал товщини виробів.

Для задоволення від в'язання необхідно в першу чергу дуже відповідально вибирати витратні матеріали, а також інструменти. Тепер вам відомі головні особливості, які слід зважити на правильний вибір спиць для свого рукоділля.

Купити спиці для в'язання за доступними цінами можна в інтернет-магазині Fromfactory. Фахівці радо допоможуть правильно вибрати спиці потрібного номера. На сайті запропоновані номери, наявні для будь-якої категорії виробів. Споживачі зможуть купити цей товар у роздріб, особисто переконавшись у якості. Мінімальне замовлення – одна пара. Можна купити продукцію оптом, таким чином клієнт набуває якісного товару дешево. Заходьте на сайт і вибирайте пристосування на ваш смак!