• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Ножиці побутові

Сортування:

Товарів на сторінці

Вік найперших ножиць налічує близько трьох-чотирьох тисяч років, вони призначалися для стрижки овець. Давня модель ножиць дуже сильно відрізнялася від сучасних моделей і зовнішнім виглядом, і якістю дій, і зручністю у використанні.

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує великий вибір ножиць, призначених на всі випадки життя:

ножиці перукарські

перукарські філірувальні

кравецькі

для обрізки ниток

канцелярські

з зубчиками

розкладні

побутові

багато інших, які відрізняються довжиною полотна і кольором кільця

Перукарні моделі досить зручні у використанні, ви можете працювати кілька годин без перерви, і не відчуєте втоми і напруги в руках. У цьому вам допомагають асиметричні ручки ножиць, які легко поміщаються в руку. Ножиці м'яко закриваються і мають хорошу якість зрізу.

Кравецькі ножиці виготовлені зі спеціальної сталі з великим відсотком вуглецю, що робить лезо твердіше. Вони відрізняються особливою формою і кутом заточування леза. Легко ріжуть всім лезом і кінчиками ножиць тканину будь-якої щільності. Вашій увазі представлені моделі з різною довжиною леза. Довжина леза підбирається по щільності тканини, тому радимо мати три варіанти кравецьких ножиць різної довжини.

Зацікавила вас модель ви можете недорого купити в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Рекомендуємо мати кілька видів ножиць для різноманітної форми праці, так як кожні ножиці мають свій кут заточування і форму кінчиків, що впливає на швидкість і якість виконуваних дій.

Охочих купити ножиці оптом очікують цікаві пропозиції і додаткові знижки.

Фромфекторі пропонує найнижчі ціни, висока якість обслуговування і надійність у співпраці.