• У кошику 0 товарів

  на суму 0.00 грн

  До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Кнопки канцелярські

Сортування:

Товарів на сторінці

Функції канцелярської кнопки

Канцелярські кнопки - незамінний інструмент в наборі кожного офісу. Це спеціально розроблені пристосування, які застосовуються для зручності прикріплення бланків, звітів, оголошень на необхідну поверхню.

Кнопка служить альтернативою обладнанню для презентацій, так як призначена для багаторазового вживання. Одного разу придбаний набір канцелярських кнопок використовується не один раз.

Зростаюча популярність магнітних дощок не зменшила значущості звичайної канцелярської кнопки. З її допомогою можливе кріплення до поверхонь, що не володіє жорсткістю або твердістю. Це дозволяє застосовувати їх не тільки в офісі, але і в побуті.

Різновиди сучасних кнопок

Спочатку форма кнопки була стандартною, виріб складалося з вістря для кріплення і капелюшки. Видозміна її відбувалося в міру розвитку технологій. Сьогодні виробляються пластикові, металеві кнопки; з однотонної або кольоровий капелюшком. Різнобарвні головки або гвоздики зручні при проведенні презентацій - ними можна відзначати необхідні файли.

Вістря кнопок стало більш міцним, може бути будь-якої довжини. А форма капелюшків буває як класичної, так і у вигляді диска або гвоздика.

Розрізняють декілька видів виробів:

 • кнопки пластикові кольорові;
 • кнопки з металу діаметром більше 10 мм;
 • підвищеної міцності канцелярські кнопки гвоздики з кольоровим покриттям або мідним покриттям;
 • анодовані або кнопки з нікелю;
 • шпильки для кріплення на дошці з пробки з посиленою фіксацією;
 • силові кнопки для планування (мають насадку циліндричної форми).
 • Упаковка передбачає бокси з картону, пластику або металу.

Що враховувати при виборі

Розуміючи необхідність придбання кнопок канцелярських і відштовхуючись від області їх застосування, можна вибрати відповідну модель. Параметри, які необхідно враховувати:

бренд виробника;
кількість в упаковці;
колір або його відсутність;
вид капелюшки;
матеріал наконечника.
Металеві наконечники цвяхів мають більш тривалий термін служби, кольорові урізноманітнюють інтер'єр, а циліндрична форма капелюшки буде зручною при постійному використанні.

Область застосування канцелярських кнопок

Кнопки канцелярські або кнопки гвоздики будуть добрими помічниками в офісі, дитячих дошкільних установах, молодшої і середній школі і просто у вирішенні побутових питань. Допоможуть вони і при організації виставок, презентацій в сфері дозвілля.