• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Сумки для прання бюсгальтерів

Сортування:

Товарів на сторінці

Мішок для прання бюстгальтерів - актуальне побутове придбання

Нижня білизна, незалежно від цінника, вимагає особливого догляду. Бюстгальтер потребує обережного обігу не тільки при зберіганні, але і пранні. Багато моделей підходять для обробки в машинці, але в цьому випадку обов'язково прописується необхідність в сумці для прання бюстгальтерів.

Чи обов'язково використовувати сумку?

Під час прання делікатний предмет нижньої білизни піддається навантаженню, яка призводить до швидкого зносу. Ліфчик має специфічну форму, яка легко порушується в процесі відпирання і віджимання. Як результат - деформовані кісточки і навіть подекуди надірвані тканину.

Для запобігання таких неприємних обставин і потрібні мішечки для прання. Зазвичай вони виробляються з синтетичного сітчастого матеріалу і застібаються на змійку. За рахунок ущільнення складових зберігається форма чашок, запобігає расправление і расстягіваніе бюстгальтера.

Сумка для прання - безсумнівно, вкрай корисна річ, що продовжує термін експлуатації нижньої білизни, тому фахівці рекомендують обзавестися хоча б кількома одиницями. Для кожного ліфчика обов'язково повинна використовуватися окрема сітка.

переваги мішечків

Мішок для прання бюстгальтерів має ряд переваг:

захист бюстгальтера від сильного механічного впливу;
багаторазове використання;
добре переносить вплив гарячої води;
подовжує термін служби нижньої білизни;
не линяє;
забезпечує компактне розміщення, не дає плутатися з іншими речами в барабані;
гачки не зашкодять внутрішню частину барабана.
Сітка для прання бюстгальтерів - функціональне і корисне придбання, яке пропонує масу переваг власницям. А при правильному використанні вона буде служити не один рік.