• У кошику 0 товарів

  на суму 0.00 грн

  До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Затискачі канцелярські

Сортування:

Товарів на сторінці

Канцелярські біндери затискачі для паперу - кращі пропозиції за вигідною ціною

Ще зовсім недавно звичайна скріпка була найпопулярнішим пристосуванням для скріплення паперу. Однак, така крихітка не в змозі впоратися з десятками документів, які використовуються в сучасному діловодстві. Для того щоб з'єднати разом до 250 стандартних офісних листів, варто купити затискачі канцелярські. Вони працюють за принципом прищіпки і не тільки надійно скріплюють документи між собою, але і забезпечують їх збереження. В інтернет магазині «Fromfactory» великий вибір біндеров різних розмірів і кольорів.

Види канцелярських затискачів

Перш ніж купити корисні предмети для офісу ознайомтеся з їх різновидами. Розрізняють декілька розмірів довжини затискають елемента біндера. Кількість утримуваної пристосуванням паперу залежить саме від розміру цієї частини в сантиметрах:

затискачі канцелярські, чия довжина 1,5 см, здатні утримати до 40 аркушів стандартного офісного паперу щільністю 80г / м2;

 • 2см - до 60 аркушів;
 • 2,5 см - до 100 аркушів;
 • 3,2см - до 150 аркушів;
 • 4,1см - до 200 аркушів;
 • 5,1 - до 230 аркушів.

Купити канцелярські прищіпки відповідного розміру - значить мати можливість з максимальним комфортом розкласти офісні папери по полицях і нічого не втратити.

Найчастіше пружинні вироби виготовляються з металу, вони міцні довговічні і надійні. Форма біндера практично завжди незмінна, однак крім розмірів, пристосування відрізняються за кольором. Вони можуть бути яскраві, кислотні або неонові, або класичні чорні. Який затиск для паперу крокодил купити - справа смаку.

Переваги та застосування канцелярських біндеров

Сучасні пружинні затискачі для офісу - універсальні, саме тому вони придбали таку затребуваність і популярність. З їх допомогою ви зможете не тільки скріпити папір. Зараз на просторах інтернету існує маса Лайфхак з біндерами: з кількох штук можна зробити зручну підставку для смартфона, пристрої для кріплення інструментів або зарядних кабелів і багато іншого.

Біндер затиск для паперу може похвалитися такими перевагами:

 • місткість - середній за розміром затиск 2,5 см може скріпити до 100 аркушів, для порівняння: скріпка «подужає» лише 15-20, а степлер близько 50;
 • надійність - затискачі, що працюють за принципом прищіпки, міцно скріплюють папір між собою таким чином, що вона не роз'їжджається, як відбувається з тієї ж скріпкою;
 • зручність експлуатації - досить один раз з'єднати листи Біндери і потреба постійно їх поправляти відпаде, якщо потрібно взяти або додати документ, це можливо легко зробити, просто розпакувати прищіпку.
 • відсутня необхідність в пробитті дірок для зшивання паперів між собою, що дозволяє залишити важливі документи без пошкоджень;
 • біндери канцелярські стоять дуже недорого - це дасть можливість утримувати документацію в порядку, витративши на це сущі копійки.

Затискачі потрібні не тільки в офісі. Школярам, ​​студентам, і працівникам всіх сфер діяльності, пов'язаної з папером стати в нагоді цей маленький канцелярський помічник. Крім того, він дуже корисний в побуті, варто лише проявити трохи креативу.

Де вигідно купити біндери затискачі для паперу

Канцелярські затискачі для паперу купити в Україні за вигідною вартості, безпосередньо від виробників, можливо в нашому інтернет-магазині. Ми ретельно стежимо за якістю товару, що і надаємо вам тільки найкраще. Вся продукція представлена ​​в широкому асортименті. Доставка здійснюється по всій території України.

Якщо вам потрібні якісні та недорогі канцелярські прищіпки - звертайтеся до нас. У нас тільки краще для клієнтів!