• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Закрутки для вій

Сортування:

Товарів на сторінці

Закрутка для вій 10см

15.54 грн

20.58 грн

Наприкінці ХХ століття великою популярністю у жінок користувалися щипчики для завивки вій. Це справжній інструмент краси, за допомогою якого ваш погляд стає відкритим та привабливим. Актуальність цього пристосування не згасла, і щипчики для вій так само потрібні в наші дні.

Інтернет магазин Фромфектори пропонує купити недорого щипці для завивки вій. Даний інструмент виготовлений з нержавіючої сталі, що не окислюється і не вступає в реакцію з хімічними елементами. Щипці пройшли спеціальне полірування і добре відшліфовані. Краї ручок виконані у вигляді петель, завдяки яким дуже зручно фіксувати їх на пальцях та контролювати весь процес завивки. Робоча частина має напівкруглу форму, а всередині по центру розташована гумова прокладка. Гумова вставочка еластична та м'яка, завдяки цим властивостям, вії будуть захищені від пошкодження та рівномірно ляжуть по колу. Якщо в процесі використання на гумці з'являються тріщини, її необхідно замінити.

Купити щипчики для закрутки вій можна в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Купуйте щипці та перетворите свій погляд.

Для оптових покупців ми розробили цілу низку цікавих пропозицій та додаткових знижок.

Співпрацюйте та розвивайтеся разом з Fromfactory!