• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Фени для волосся

Сортування:

Товарів на сторінці

Гарне, стильне, повітряне та сучасне укладання можна зробити в домашніх умовах. Саме за допомогою фена ви можете за короткий час висушити та красиво укласти волосся.

 

 

Інтернет магазин Фромфектори представляє вашій увазі цілий ряд дорожніх фенів, які влаштують споживача і своїми цінами та якістю. Представлені моделі мають різну потужність, яка вказана в технічній характеристиці, та два варіанти швидкості, а також два температурні режими. Стильний дизайн, компактні розміри та розкладна ручка роблять ці атрибути дуже зручними для подорожі. У складеному вигляді фен легко поміститься у невеликій сумці та стане гарним помічником. у будь-якому місці перебування. Передбачено петлю для підвішування у ванній кімнаті. Шнур живлення надійно закріплений, не перекручується. Круглий штепсель вилки підійде під євророзетку. У комплекті передбачено насадку – концентратор. З її допомогою можна направляти потік повітря на певні пасма.

 

Купити дешево фен можна в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Купуйте дорожній фен, і почувайтеся на всі 100% у будь-якій обстановці.

 

Для оптових покупців передбачені додаткові знижки та низка цікавих пропозицій

.