• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Овочечістка

Сортування:

Товарів на сторінці

Інтернет Магазин Фромфектори представляє унікальні аксесуари для допомоги на кухні. Пропонуємо купити недорого овочечістки, які полегшать вашу працю, а приготування їжі зроблять набагато швидше, приємніше та економніше.

Назва «овочечістка» говорить про те, що цим предметом потрібно чистити овочі, але не тільки. Завдяки різноманітній формі зубчиків ріжучої частини овочі та фрукти можна декоративно нарізати соломкою або фігурно. Овочечистки відрізняються від звичайного ножа такими характеристиками:

·      безпека

·      зручність

·      економність

·      легкість

Овочечистки мають поперечну форму ножа та поздовжню. Поздовжня форма призначена для чищення овочів та фруктів, дуже зручна для круглих форм продукту. Безпечне лезо ножа передбачає зняття тонкого шару шкірки, тим самим заощаджуючи продукт. Пластикова ручка не ковзає в руці та має отвір для гачка.

Поперечна форма має ножі з двох сторін та різного призначення:

·      для чищення

·      для декоративного чищення

·      для фігурної нарізки

·      для нарізки соломкою

Нею дуже зручно чистити довгасті овочі і можна нарізати моркву та буряк по «корейськи».

Овочечистки можна купити в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Ціна за корисну річ настільки смішна, що не купити її та не випробувати у справі просто безглуздо. Щоб не розчаруватися, рекомендуємо придбати поздовжню та поперечну форми овочечисток для різної конфігурації овочів.

Овочечистки можна купити оптом. Тисні клавішу зробити замовлення та отримуй додаткові знижки. Спеціально для вас ми розробили низку цікавих пропозицій, які не залишать вас байдужими.

З Fromfactory легко та затишно!