• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Пензлики кухонні

Сортування:

Товарів на сторінці

Кулінарні пензлики
Для тих, хто любить повозитися на кухні з випічкою, будуть доречні кулінарні кисті. З їх допомогою легко змащувати лист або сковорідку жиром. Змащувати вироби із тіста перед випіканням яйцем. Наносити на продукти крем чи соус.

Опис
Пензлик має високу міцність, відмінно відштовхує вологу, не змінює початковий колір. Вироби не піддаються окисленню та легко очищаються після завершення роботи. Витримують перепад температури в режимі від -40 до +255 градусів за Цельсієм. Матеріал, з якого виготовлені пензлики, не мають токсичних домішок та не видають неприємних запахів.

Пензлики кухонні силіконові відрізняються один від одного за розмірами, з яких найпопулярніші – L і S. Незважаючи на те, що пензлик легко від'єднується від ручки, у процесі використання вона не випадає випадково.

Існують вироби, до комплекту яких входить дозатор – невелика пластикова ємність, куди заливається робоча рідина. Найчастіше це олія. Користування кухонним приладом відбувається так:

  • у ємність вливається олія;
  • накривається кришечкою з пензликом;
  • використовується за призначенням.

Комплект зручний у використанні та займає мало місця в кухонній шафці. Рідина з ємності подається рівномірно, не розплющується і не стікає з пензлика.

Особливості силіконових пензликів
Незважаючи на те, що кухонні пензлики витримують високу температуру, пластик все ж таки залишається крихким матеріалом, і його не можна залишати біля нагрівальних предметів, оскільки виріб швидко прийде в непридатність. Існують кисті, які легко знаються, що практично для зміни верхньої частини, коли ворсинки зносилися.

Чи можна використовувати силіконові пензлики для змащування гарячих сковорідок
Сучасні кухонні сковорідки покриті антипригарним покриттям, яке можна зіпсувати, використовуючи металеве начиння. Тому для змащування гарячої поверхні розроблені силіконові пензлики. Виріб витримує високу температуру і мастила рівномірно розподіляється по поверхні. Завдяки цьому страва виходить красивою та апетитною.

Головна перевага пензликів – міцність та довговічність. Господиня може бути впевненою у їхній надійності під час застосування. Силіконовий пензлик для кухні оптом в асортименті пропонуємо придбати у нашому інтернет магазині.