• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Кільця для брелоків

Сортування:

Товарів на сторінці

Корисні дрібниці

Кільця для брелоків - одна з рядових і, на перший погляд, незначних дрібниць, до яких звик кожна людина в повсякденному житті. Тим часом, саме з таких дрібниць як ключі, зібрані в зв'язку, або красивий брелок і складається щоденний комфорт.

Широке використання фурнітури для брелоків

Звичайне металеве колечко - річ практична, універсальна і незамінна, а сфери його застосування досить широкі.

Всі звикли до того, що ключі від квартири, домофона, офісу, автомобіля знаходяться в одній зв'язці. І з'єднати їх воєдино, щоб не витрачати час на пошуки кожного ключа, можливо саме за допомогою цього простого пристосування. Є в ньому і естетична складова. Будь красивий або пам'ятний брелок тримається саме на такому надійному міцному кільці.

Металеві вироби користуються популярністю і у підприємців. Щоб зменшити виробничі витрати, набувають колечка для брелоків оптом виробники сувенірної продукції. Також кільця використовують у виробництві сумок, ременів, спортивного спорядження, аксесуарів до мобільних телефонів і т.д.

Особливості кілець для ключів та брелоків

Підстава під брелок у вигляді кільця виготовляється з високоякісних сплавів металу або чистої сталі. У виробництві використовуються сучасні технології обробки металу і нанесення захисного нікелевого покриття, яке надає виробам привабливий блиск і оберігає від окислення і корозії. Діаметр виробів - 10 -50 мм.

Фурнітура для брелоків володіє достоїнствами, серед яких:

  • багатофункціональність;
  • міцність;
  • зносостійкість;
  • простота використання;
  • низька ціна.

Ви завжди можете купити цей функціональний аксесуар в інтернет-магазині, щоб ваші ключі завжди були під рукою, а стильний брелок приносив естетичне задоволення і підкреслював індивідуальність.