• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Швензи (заготівлі для сережок)

Сортування:

Товарів на сторінці

Швензи для створення сережок
Створення незвичайних елементів, що дозволяють доповнити образ і виділитися з натовпу, є популярним хобі. І справді: набагато дешевше зробити щось унікальне своїми руками, потрібно лише підібрати основні матеріали. Швензи використовуються в рукоділлі для створення такої біжутерії, як сережки, пусети, а також кліпси та кафи.

Основні види швенз
Серед фурнітури для рукоділля найбільший попит мають такі варіанти швенз для сережок:

  • гачки - найпопулярніший тип, визнаний класичним, виступає як основа більшої частини вушної біжутерії;
  • петлі - ідеальний варіант для фіксації не надто важких, мініатюрних прикрас;
  • основа для кліпс користується популярністю серед людей з непроколотими вухами, фіксування відбувається за допомогою стиснення передньої та задньої сторони виробу мочки вуха;
  • пусети-гвоздики - практично непомітна основа, на деяких виробах передбачається обмежувач, а також додаткова платформа для рукоділля з бісеру та ювелірного каміння;
  • англійський замок - найбільш зручна модель завдяки зручному механізму застібання, надійно фіксується на стику штирка та вигнутої лапки;
  • французький замок, головна відмінність якого від попереднього – більш вигнута форма;
  • основа для кафф призначена для створення незвичайних сережок, що прикрашають верхню частину вуха.

В основному матеріалом виробництва виступають гіпоалергенний легкий метал, що імітує дорогоцінні, срібло 925 проби або хірургічна сталь. Для більшої подібності фурнітура забарвлюється в срібний, золотий, бронзовий або мідний кольори. Сучасні вироби можна зустріти різних відтінків, що дозволяє втілювати в життя унікальні ідеї - наприклад, створення повністю однотонного прикраси під вбрання.

Як правильно доглядати швензи для сережок
Заготівлі для сережок мають властивість швидко втрачати вигляд новопридбаних, якщо елементарними правилами догляду нехтують.

Швензи вкрай небажано впливати на воду і на тривалий час залишати в приміщеннях з високим рівнем вологості. З виробами можна приймати душ, ніжитися у ванній, прати та мити їх, проте тривале перебування у воді призводить до потемніння металу. Слід додатково уникати прямого контакту з парфумерними засобами та прямими променями сонця.

Для продовження терміну презентабельності рекомендується сушити біжутерні вироби у розправленому вигляді. Прискорювати процес дозволяється феном, якщо решта елементів декору лояльна до цього. Наприклад, фоаміран не зазнає впливу високої температури, як і деякі види клею.

При активному носінні сережок бажано іноді підтискати зубці і сполучні елементи плоскогубцями.

Зважаючи на викладені рекомендації, можна не турбуватися про те, що виріб незабаром втратить естетичний зовнішній вигляд. А вигідна вартість та великий асортимент допоможуть зробити правильний вибір.