• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Ножі для м'ясорубки

Сортування:

Товарів на сторінці

Ніж для м'ясорубки Диво 8мм

8.80 грн

12.00 грн

Ніж для м'ясорубки Овал 8мм

8.80 грн

12.00 грн

Ніж для м'ячорубки Хрест 8мм

8.80 грн

12.00 грн

Якісно перекручений фарш – це результат гострих ножів у м'ясорубі. Ножі мають властивість тупитися, отже м'ясо нічого очікувати дрібно і рівномірно перекручуватися, а жилки від м'яса намотуватимуться на ніж і утруднювати процес праці.

Інтернет магазин Фромфектори пропонує вашій увазі ножі для м'ясорубки різних форм та для різних моделей. Ножі виготовлені з нержавіючої сталі і мають найголовніші критерії:

·      міцні

·      якісні

·      прості у догляді

Завдяки такій характеристиці ножі можуть безперебійно служити довгий час, якісно та рівномірно переробляючи фарш.

«Диво-ніж» відмінно підійде і для електром'ясорубки, і для ручної м'ясорубки. Цей ніж покритий спеціальним покриттям та напиленням, яке не дозволяє лезу затупитися.

Овальний ніж із зубчиками по краях відноситься до категорії «Супер» і здатний перекручувати навіть заморожене м'ясо. Ці ножі зносостійкі і довго зберігають заточування.

Ножі для м'ясорубки можна купити в роздріб, продаж здійснюється від однієї одиниці. Підберіть необхідну модель для вашої м'ясорубки та полегшіть процес приготування фаршу завдяки гострим ножам.

Ножі для м'ясорубки можна придбати оптом. Для бажаючих співпрацювати з нами ми розробили цікаві пропозиції та додаткові знижки.

Fromfactory – якість та простота щодня!