• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Точилки кухонні

Сортування:

Товарів на сторінці

Точилка кухонна довга 19см

35.20 грн

47.60 грн

Точилка для ножів кругла Ø4см

11.60 грн

16.00 грн

Точилка кам'яна

14.80 грн

19.60 грн

Точилка кухонна №2

23.60 грн

31.60 грн

Гострий ніж – це запорука швидкого та якісного подрібнення продуктів для приготування смачних страв. Якщо ніж затупився, різати продукти стає важко і рука швидко втомлюється. Але, якщо у вас на кухні є точилка для ножів, ви зможете постійно підтримувати їх у робочому стані та за короткий час повертати їм колишню гостроту.

Інтернет магазин Фромфектори представляє велику різноманітність точилок для ножа. Використовуючи будь-яку з представлених моделей, ви зможете повернути ножам їх ріжучі здібності за лічені хвилини. Всі точила механічні, мають пластмасовий корпус з елементами нержавіючої сталі, які не окислюються і стійкі до дії лугів. Моделі компактні. Процес заточування залежить від сили рук точильника. Є моделі, які точать лезо одночасно з двох сторін, а є моделі, які передбачають послідовність сторін. Дуже важливо дотримуватися потрібного кута при заточенні, і тоді ножі довго будуть служити і не трансформуватимуться.

Купити точила дешево в роздріб можна не виходячи з дому. Тисні клавішу «зробити замовлення», і ми доставимо його за короткий термін. Продаж виробляється від однієї одиниці.

Купити точилки оптом не складе труднощів. Ви автоматично стаєте учасником цікавих пропозицій та додаткових знижок.

Fromfactory – помічник щодня!