• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Виделки столові

Сортування:

Товарів на сторінці

Виделка столова золота Лоза

11.60 грн

16.00 грн

Виделка столова золота Хвиля

11.60 грн

16.00 грн

Виделка столова срібна Лоза

11.60 грн

16.00 грн

Виделка столова срібна Хвиля

11.60 грн

16.00 грн

Важко уявити сервірування столу без виделки. Виделка є обов'язковим атрибутом для їжі м'ясних та рибних страв, закусок, різноманітних салатів, солінь та консервацій. Виделка має рукоятку та зубці, кількість і форма яких залежить від характеру їжі. Початкова виделка мала два зубці і користувалася популярністю серед знаті.

Інтернет магазин Фромфекторі пропонує купити недорого виделки столові. Перевага запропонованої продукції в тому, що ручка і зубчики виконані з нержавіючої сталі. Ідентичність матеріалу виготовлення полегшує догляд за приладами та допомагає надовго зберегти первісний вигляд. Столові прилади з нержавіючої сталі мають естетичний вигляд та ошатний блиск. Краї ручки декоровані оригінальним орнаментом, який надає приладу індивідуальності.

Fromfactory надає можливість виделки столові купити в роздріб за привабливою ціною. Товар можна купити від одного набору в наборі 25 шт. Бажаючі можуть виделки столові придбати поштучно, на ціні це не позначиться.

Роблячи оптову покупку, ви стаєте учасником додаткових знижок та цікавих пропозицій. Зробіть своє замовлення і ми доставимо його до будь-якої точки України!