• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Електросамокати

Сортування:

Товарів на сторінці

Електросамокат - це ще один вид електротранспорту, який складається з двох або трьох коліс, поперечної планки (керма) та платформи, на яку стає людина. Він досить компактний та екологічно безпечний. Його легко зарядити за допомогою побутової електромережі. Запас ходу становить понад 20 кілометрів, а максимальна швидкість сягає 25 км/година. Це ідеальний вид транспорту для прогулянок містом, поїздок на роботу або магазин. Його можна легко занести в приміщення і зберігати в квартирі або в офісі, так як він складається і не займає багато місця.

Електросамокат може працювати на електродвигуні, але також і рухається завдяки м'язовому відштовхуванню ногами. Так що це гібридний вид транспорту, що часто рятує на складних ділянках дороги або коли акумулятор раптово розрядився, ви все одно можете залишатися на ходу.

Придбати електросамокат можна в нашому інтернет-магазині, попередньо оформивши замовлення на сайті, і ми відправимо його в будь-яке місто України, зручним для вас способом доставки. Ми хочемо зробити ваше життя ще більш цікавим та комфортним з нашими товарами!