• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Гіроборди

Сортування:

Товарів на сторінці

Гіроборд - це вид електротранспорту, який складається з двох коліс, двох електродвигунів, 32-бітного процесора, трьох плат, акумулятора, корпусу, який включає робочу платформу, на яку власне і стає людина.

Гіроборд працює за рахунок електромотора з динамічним балансуванням. Він може рухатися як уперед, і назад, здійснюючи повороти. Цей вид електротранспорту дуже простий у використанні, його основними перевагами є екологічність, маневреність та мобільність. Він здатний розвинути високу швидкість, але при цьому залишається безпечним. Ще одним плюсом гіроборда є його компактні габарити, що зручно під час транспортування, він легко поміщається у багажнику автомобіля, а також його зручно можна перевозити навіть у громадському транспорті.

Регулярне використання гіроборда корисне і для фізичного здоров'я, воно сприяє зміцненню м'язів спини та ніг, покращує поставу та координацію рухів.

Замовити цей електротранспорт можна на нашому сайті, і ми доставимо його до будь-якого міста України. Ми працюємо із турботою про своїх клієнтів!