• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Запальнички

Сортування:

Товарів на сторінці

Запальничка 4572

29.20 грн

39.60 грн

Запальничка 4577

17.60 грн

23.60 грн

Запальничка 4581

10.00 грн

13.60 грн

Запальничка 4586

7.60 грн

10.40 грн

Запальничка Cricet

8.40 грн

11.20 грн

Запальничка із ліхтариком К2015

10.00 грн

13.60 грн

Запальничка кольорові

8.40 грн

11.20 грн

Купити запальнички оптом

Запальничка - це предмет, без якого важко обійтися. Вона потрібна всім, тому вигідніше тримати її під рукою. Основне завдання запальнички - видавати споживачеві вогонь зі спеціального отвору. Практична річ використовується не тільки для прикурювання сигарети, а й у побуті замість сірників.

Купити запальнички гуртом - це вигідне рішення, особливо для власників мереж табакерок, магазину та інших місць, в яких можна торгувати такими аксесуарами. Також є пропозиції і для роздрібних покупців, охочих купити один, два, три і більше аксесуарів.

Переваги запальничок

Головні плюси запальних пристроїв - легкість і компактність. Такі параметри дозволяють споживачеві покласти її в сумку, великий гаманець, кишеню, курточку.

Виділено наступні переваги запальничок:

  • відмінний стильний дизайн, який впишеться в будь-яку кухню;
  • наявність додаткових функцій (ліхтарик);
  • маленький важіль для регулювання потужності полум'я;
  • не обпалює руки, волосся;
  • можливість знову заправити, не купуючи новий виріб.
  • різновиди запальничок

Факторів, які впливають на ціну і якість багато, включаючи матеріал. Найпопулярніші і надійні запальнички - це металеві і нержавіючі. Ще одна конструктивна особливість - розмір. Він впливає на обсяг бачка для палива.

Виділено 3 види в залежності від функціональних і технічних властивостей.

Кремнієвий - іскра виходить завдяки тертю трьох елементів. Це практичні і безпечні типи запальничок, які популярні в усьому світі.
Пьезо - газ запалюється завдяки електричним елементам і електродів.
Електричний - це унікальні по дизайну і будовою аксесуари. При натисканні на кнопку виробляється енергія, яка виходить через отвір корпусу.

Як вибрати товар?

Одноразові пластикові запальнички годяться для щоденного використання, але не для подарунка. В якості презенту вибираються інші моделі.

При виборі звичайного пристрою важливо визначиться з підвидом. Від нього залежить ціна, технічні параметри і додаткові властивості.

Гаджети, які працюють на газі, можна зустріти в магазині, супермаркеті, табакерці. Вони відрізняються мінімальною вартістю, легкістю у використанні, відсутністю потреб у догляді.

Такі гаджети підходять для вирішення різних завдань, тому вигідніше замовити запальнички пластикові оптом. З їх допомогою розпалюють камін, вогонь, сигарети, сигари. Полум'я регулюється по потужності, дизайн практично ідентичний, різниця лише в відтінках. Найдешевші аксесуари не придатні для повторної заправки.

Де замовити запальнички оптом?

На сайті FromFactory ви можете купити одноразові запальнички оптом чи вроздріб від однієї штуки з оперативною доставкою по Харкову і Україні. Ми пропонуємо широкий вибір товарів, представлених в різноманітному стилі і колірній гамі. Вся продукція каталогу ретельно перевіряється на наявність шлюбу, тому ми гарантуємо чудову якість. Для оформлення покупки залиште заявку на сайті або зв'яжіться з менеджерами.