• У кошику 0 товарів

    на суму 0.00 грн

    До оптової ціни залишилося: 1000.00 грн.

Електроскейти

Сортування:

Товарів на сторінці

Електроскейт - це скейтборд, який рухається електромотором, він абсолютно безшумний, але з високою динамікою розгону. Управляється з дистанційного пульта чи рухом тіла. Опанувати їх набагато простіше, ніж звичайним скейтбордом, він більш безпечний і маневрений. Це ідеальний транспорт для прогулянок у парку або вулиць із гарним асфальтованим покриттям. Запас ходу зарядженого скейту становить близько 20 кілометрів, а зарядити акумулятор легко від звичайної електромережі.

За допомогою пульта керувати електробордом можна навіть не перебуваючи на ньому. Можна пригнати його до себе або прокатати бажаючих. Він досить мобільний, його не важко перевезти в руках навіть у міському транспорті, також його перевагою є значний запас енергії, він може розвинути непогану швидкість, але навіть на максимальній швидкості скейт може рухатися більше години.

Придбати електроборд можна в нашому інтернет-магазині за дуже доступною ціною, і ми відправимо його в будь-яке місто України, зручним для вас способом доставки. Ми працюємо з любов'ю та турботою про вас!